• Prevádzka a vnútorný režim materskej školy

V materskej škole pozostáva výchovno-vzdelávacia činnosť z relatívne ustálených a rytmicky sa striedajúcich organizačných foriem dňa. V organizačných formách dňa sa vzhľadom na optimálny biorytmus a zdravú životosprávu dieťaťa uspokojujú jeho potreby a záujmy, túžby po poznaní a činnosti. Usporiadanie denných činností, pravidelne sa opakujúcich v materskej škole sa spracúvalo vo forme denného poriadku.

Materská škola je v prevádzke v pracovných dňoch od 7.00 hod. do 16.00 hod.

Riaditeľka ZŠ s MŠ:  Mgr. Adriana Naďová                č. 056/6790013,   0907486627

Pedagogickí zamestnanci v MŠ : Mgr.Lívia Tomková          č. 056/6790058  - triedna učiteľka

Mgr. Beáta Jurošová                             - triedna učiteľka

Tamara Barnová

Konzultačné hodiny :  pondelok – piatok od 12,30 hod. do 13,30 hod. prípadne podľa dohody so zákonným zástupcom.

Vedúca školskej jedálne : Renáta Girmanová             tel. č. 0918547241

V čase letných prázdnin je prevádzka materskej školy prerušená z hygienických dôvodov na 8 týždňov. V čase iných prázdnin je prevádzka v MŠ prispôsobená  potrebám rodičov.

V tomto období  vykonávajú prevádzkové zamestnankyne veľké upratovanie a pedagogickí zamestnanci čerpajú dovolenku podľa plánu. Prerušenie prevádzky oznámi riaditeľka ZŠ s MŠ zákonným zástupcom vždy dva týždne vopred.

1. Organizácia tried a vekové rozloženie detí:

Herňa  I.  -   2,5 - 6 ročné deti  , ktoré sa počas edukačnej činnosti rozdeľujú na dve

skupiny    Herňa I.   -   5-6 ročné deti

Herňa  II. –  2,5 – 4 ročné deti

2. Schádzanie a rozchádzanie detí:

V čase od 7,00 do 8,30 hod. sa všetky deti schádzajú v herni I.  a z tejto herne sa aj popoludní rozchádzajú .

3.Prehľad o usporiadaní denných činností v materskej škole (denný poriadok)

Usporiadanie denných činností pravidelne sa opakujúcich v triede je spracované vo forme denného poriadku.

Denný poriadok je zverejnený pre zákonných zástupcov na nástenke pri vchode do budovy MŠ a na internetovej stránke školy.  https://zshran.edupage.org/a/denny-rezim

od 700 hod. – 830 hod.

• schádzanie sa detí
          • hry a hrové činnosti detí, edukačná aktivita,